Par mums

Mēs sākām 1994. gada 19. aprīlī, kad Rīgā, Berga Bazārā durvis pirmajiem pircējiem vēra Apgāda Jāņa sēta (no 1999. gada SIA Karšu veikals Jāņa sēta) specializētais karšu un tūrisma literatūras veikals, kas tolaik bija arī pirmais šāda profila veikals visā Baltijā.

Ideja par specializēta veikala nepieciešamību izrietēja no fakta, ka Apgādā Jāņa sēta bija spēcīga kartogrāfu komanda ar karšu izdevniecību. Izdevniecības kartes arī veidoja veikala pamatsortimentu, kas tika papildināts ar galveno pasaules karšu un ceļvežu izdevēju produkciju.

Visus šos gadus nemitīgi paplašinot veikalā piedāvāto preču klāstu esam kļuvuši par vienu no lielākajiem specializētajiem karšu veikaliem Austrumeiropā. To visu, protams, ir veicinājusi tūrisma attīstība, kas katru gadu atved uz Latviju ar vien vairāk tūristu; un arī paši Latvijas iedzīvotāji var atļauties vairāk ceļot, iepazīstot gan tuvākas, gan tālākas zemes. Daudzi viņu ceļojumi sākušies tieši pie mums ar literatūras un karšu palīdzību.

SIA Karšu veikals Jāņa sēta ir nominēts kā oficiālais Karšu izdevniecības Jāņa sēta gatavās produkcijas izplatītājs ārpus Baltijas valstīm.

Bez Karšu izdevniecības Jāņa sēta produkcijas mēs plašā sortimentā piedāvājam arī visu citu Latvijas izdevniecību kartes un ceļojumu literatūru un arī vairāk nekā 50 dažādu ārvalstu izdevniecību kartogrāfisko produkciju, ceļvežus, globusus, kompasus, GPS uztvērējus un citu produkciju.

Īpašu vietu veikala sortimentā ieņem PSRS Ģenerālštāba topogrāfiskās kartes un pilsētu plāni (1949-1991).

SIA Karšu veikals Jāņa sēta ir regulārs dažādu Starptautisko izstāžu dalībnieks Latvijā un Eiropā:

  • Balttour (no 1994. gada)
  • Frankfurtes Grāmatu gadatirgus (FRANKFURT BOOK FAIR -no 1994. gada)
  • Baltijas Grāmatu gadatirgus (BALTIC BOOK FAIR – no 1995. gada)
  • Starptautiskās Karšu Tirgotāju asociācijas (IMTA) Eiropas gadatirgus un konferences (no 1997. gada).
  • Rīgas Grāmatu svētki (no 1998. gada)
  • Latvijas Grāmatu izstādes (no 1999. gada).
  • Atpūta un sports (no 2003. gada)

No 1997. gada mēs esam arī Starptautiskās Karšu Tirgotāju asociācijas (IMTA) biedri.

Ar 2017 gada janvāri veikals atrodas jaunās telpās Berga Bazārā — Elizabetes ielā 85a. Esat laipni gaidīti!