Kā iepirkties?

Preču izvēle.
Mūsu internetveikalā sevis interesējošo preci varat atlasīt gan pēc preču kategorijām, gan pēc Pasaules ģeogrāfiskā iedalījuma; kā arī tās iespējams sameklēt ar meklētāja palīdzību. Atrodot vajadzīgo preci, ar pogām “pievienot grozam” - tās kārtosies iepirkuma grozā, un lapas kreisajā pusē parādīsies izvēlne “Iet uz grozu”. Kad visas interesējošās preces atlasītas, lai apskatītu, rediģētu pirkuma informāciju un pabeigtu pirkumu, ejiet uz sadaļu “Iepirkuma grozs” (“Iet uz grozu”). Šajā sadaļā ir iespējams norādīt vēlamo preču skaitu, dzēst preci no iepirkuma groza, norādīt piegādes un apmaksas veidu un vietu.

Piegādes izmaksas
atkarīgas no izvēlētā piegādes mērķa (adreses), pirkuma daudzuma (kopējā svara), kā arī no piegādes veida - parastā piegāde vai ekspress piegāde. Galīgās piegādes izmaksas redzamas pirkuma grozā pēc piegādes valsts / teritorijas norādes

Pirkuma apmaksa.
Samaksa par pirkumu iespējama gan ar maksājumu kartēm, gan ar pārskaitījumu.
Bankas karte: tūlītēja pirkuma apmaksa tiešsaitē. Tiek pieņemtas šādas maksājumu kartes:

cards cards cards cards cards

Bankas pārskaitījums: uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins. Veicot pārskaitījumu, noteikti norādiet pirkuma numuru (ID), kurš tiek apmaksāts. Pēc naudas ieskaitīšanas SIA “Karšu Veikals Jāņa Sēta” kontā preces tiks izsūtītas uz jūsu norādīto adresi saskaņā ar izvēlēto piegādes veidu.

PayPal. Ar tiešsaites norēķinu sistēmu PayPal norēķināšanās par pirkumiem interneta vidē ir padarīta par ikdienišķu un viegli saprotamu lietu ikvienam. Lai norēķinātos ar PayPal, nepieciešams izveidot savu PayPal kontu, un piesaistīt tam savas bankas kartes. Ja vēlaties reģistrēties PayPal, to var izdarīt šeit.
Piegādes veids.
Jums ir iespēja izvēlēties starp vairākiem piegādes veidiem:

Ar PARASTO piegādi preces tiek piegādātas:

 • 24 stundu (darba dienās) laikā Rīgā
 • 3-4 darba dienu laikā pārējā Latvijas teritorijā
 • 3-4 darba dienu laikā Lietuvas un Igaunijas teritorijā
 • 1-2 nedēļu laikā pārējās Eiropas valstīs
 • 2-3 nedēļu laikā citās pasaules valstīs
Ar EKSPRESS piegādi preces tiek piegādātas:
 • 24 stundu (darba dienās) laikā Latvijas teritorijā
 • 1-2 darba dienu laikā Lietuvā un Igaunijā
 • 2-4 darba dienu laikā citās pasaules valstīs

Ar PIEGĀDI VEIKALĀ preces tiek piegādātas:

 • “Karšu veikalā Jāņa sēta" Elizabetes ielā 85A bez papildu samaksas
 • par saņemšanas laiku ar Jums sazināsies veikala darbinieks.

Ar OMNIVA piegādi preces tiek piegādātas uz pakomātiem Baltijā:

 • 24 stundu (darba dienās) laikā Latvijas teritorijā.
 • 1-2 darba dienu laikā Lietuvā un Igaunijā.
Piegādes laiks attiecināms uz pasūtījumiem, kas apmaksāti ar bankas karti. Ja pasūtījums tiek apmaksāts ar pārskaitījumu, tad prece tiek izsūtīta tikai pēc naudas ieskaitīšanas SIA “Karšu veikals Jāņa Sēta” kontā.

Reģistrētie lietotāji.

 • Reģistrācija mūsu internetveikalā nav obligāta, taču tai ir savas priekšrocības. Kā reģistrētam lietotājam, jums nebūs ikreiz no jauna jāievada savi personas un piegādes dati. Tāpat tiks saglabāta jūsu pirkumu vēsture, kā arī iespēja turpināt nepabeigtu iepirkšanos citreiz.
 • Lai kļūtu par reģistrēto lietotāju, lapas kreisajā malā nospiediet “Jauns lietotājs” un ievadiet pieprasīto informāciju. Uz jūsu norādīto epastu tiks nosūtīta vēstule reģistrācijas aktivizācijai.
 • Ja Jūs jau esat reģistrējies, bet vēlaties mainīt dažus parametrus, autorizējieties sistēmā un izmantojiet sadaļas “Savs profils” vai “Mainīt paroli”. Sadaļā “Pirkumu arhīvs” pieejama informācija par Jūsu iepriekšējajiem pirkumiem
 • Ja aizmirsāt savu paroli, ievadiet savu lietotājvārdu piedāvātajā formā “Aizmirsi paroli?”, un Jums uz e-pastu tiks nosūtīta jaunā parole.Privātuma politika

Šī privātuma politika izklāsta veidu, kā SIA “KARŠU VEIKALS JĀŅA SĒTA” lieto un aizsargā jebkuru informāciju, kuru Jūs sniedzat, lietojot internetveikalu Mūsu internetveikals apņemas aizsargāt Jūsu privātumu. Kad jūdzam Jums norādīt jebkādu informāciju, lai Jūs tiktu atpazīts mājaslapā, mēs apliecinām, ka tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Internetveikals var mainīt šo privātuma politiku laiku pa laikam, atjaunojot informāciju.

Pircēju personas datus SIA “KARŠU VEIKALS JĀŅA SĒTA” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Personas datu avots ir noslēgts pasūtījums vai pirkums, kuru veic iegādājoties preci SIA “KARŠU VEIKALS JĀŅA SĒTA” internetveikalā. Veicot pirkumu Jūs aizpildiet pasūtījuma formu, kurā norādiet savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi un arī adresi, ja vēlaties lai pirkumu Jums piegādā. Tā ir minimāli nepieciešama kontaktinformācija, kura ir vajadzīga, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Jūs varat norādīt citu personu pirkuma saņemšanai, ja šī persona ir devusi savu piekrišanu. Sniedzot mums informāciju par trešo personu, kura saņems preces, Jūs apstipriniet, ka Jums ir šīs personas piekrišana viņas personas datu pārsūtīšanai, izmantošanai un apstrādei.

Visa mums sniegtā personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā pasūtījuma izpildei un tiek glabāta ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.